INFORMACIJA APIE ATLIEKŲ PRIĖMIMO AIKŠTELES

Utenos regiono gyventojai namų ūkiuose susidariusias popieriaus, stiklo, stambiagabarites, statybines, elektronikos, metalo, plastiko ir pavojingas atliekas gali atvežti į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikšteles.

Primename, kad į atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikšteles, atliekas pristatantys gyventojai privalo aikštelės operatoriui pateikti galiojantį dokumentą: pasą, tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą. Atliekos turi būti supakuotos, kad nesukeltų pavojaus aplinkai, kur jas iškrauti nurodys aikštelės operatorius. Atliekas pristatantys asmenys privalo nurodyti jų susidarymo kilmę ir rūšį. Informaciją apie nemokamai priimamus atliekų kiekius galite rasti UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ internetinėje svetainėje: www.uratc.lt

Pažymime, kad iš juridinių asmenų atliekos į  atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikšteles nepriimamos. Aikštelėse taip pat nepriimamos transporto priemonių atliekos – automobilių apdailos dalys, bamperiai ir pan.

Aikštelių darbo laikas (vasaros sezonu) – nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 30 d.

Antradienį – penktadienį – nuo 9 iki 18 val. (pietūs – 13 – 14 val.)

Šeštadienį – nuo 8 iki 17 val. (pietūs – 12 -13 val.)

Sekmadienis ir pirmadienis – nedarbo diena.

 

Daiktų dalinimosi stotelės “Dalinkimės”

Kviečiame gyventojus aktyviai prisidėti prie pakartotinio panaudojimo idėjos. „Dalinkimės“ stotelės įsikūrusios:

Sąvartyno g. 5, Mockėnų k., Utenos r.

STOTELĖS DARBO LAIKAS:
I-V 7:30 – 16:30

Vairuotojų g. 18, Anykščiai.

Švenčionių g. 31, Ignalina.

Verslo g. 1, Molėtai.

Statybininkų g. 11, Zarasai.

STOTELIŲ DARBO LAIKAS:
II-V 9:00 – 18:00

VI   8:00 – 17:00

 

Čia galite pristatyti jums nereikalingus, tačiau dar tinkamus naudoti įvairius namų apyvokos daiktus, baldus, veikiančius elektronikos prietaisus, žaislus, knygas, dviračius ir kt. , taip pat, iš jos nemokamai galima pasiimti kitų gyventojų paliktus daiktus.

Tinklapyje www.uratc.lt, skiltyje „Dalinkimės“ galite sužinoti visą informaciją apie dalinimosi daiktais punkte esančius daiktus. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel.: (8 389) 50 440 arba el. paštu:  info@uratc.lt

 

BŪKIME SĄMONINGI, TAUSOKIME GAMTĄ – MAŽINKIME VARTOJIMĄ!